İnternetten Para Kazan

HER AY KAZAN KAZANÇ PAKETİ 4344 | 11.06.2017



GELECEĞE YATIRIM YAPMAK İÇİN BÜYÜK BİR ŞANS !

Heraykazan paketini satın aldığınızda nelerle karşılaşacaksınız anlatalım.

Xticaret; Xticaret.com a geleceğin pazarlama ve satış teknolojisi, sürekliliği olan etkili bir kazanç yöntemi kısacası güvenilir bir satış ortaklığı sistemi diyebiliriz. X ticaret.com teknik tanım ile, satıcıların (ürün sahibi), satış ortaklarının (affiliate) ve alıcların (ihtiyaç sahibi) buluşmasını sağlayan, Türkiye deki ilk satış odaklı teknoloji platformudur.

Clickbank; Clickbank, %50 ile %75 arasında komisyonlar kazanabileceğiniz, 70.000'den fazla ürüne satış ortaklığı sunan, dünyanın en çok kullanılan ve en güvenilir affiliate ağıdır. 200'den fazla ülkeye hizmet veren Clickbank lider bir satış ortaklığı platformudur.

Amazon; Elektronik ürünlerden giyime, kitaplardan arabalara kadar her ürünün satıldığı dünyanın en popüler alışveriş ağlarından biri olan Amazon.com tüm ürünlerini Amazon Associates Satış ortaklığı programı ile sizlere sunuyor. Ziyaretçilerinin tam güvenini kazanmasıyla yüksek bir dönüşüm oranına sahip olan Amazon.com satış ortaklarına güçlü ve zengin bir teknik yapı sunuyor.

Site Kurma; Web sayfası, World Wide Web için hazırlanan ve web tarayıcısı kullanılarak görüntülenebilen dokümanlardır. Web sayfaları çoğunlukla HTML formatında kodlanır, CSS, betik, görsel ve diğer yardımcı kaynaklardan yararlanılarak son görünümüne sahip olur ve işlevsellik kazanır. ( ücretsiz hizmetlerden faydalanın )

Sosyal Medya; Sosyal medya dünyada milyonlarca insanın hayatının ayrılmaz bir parçası. Hele akıllı telefonunuz varsa, tüm günü sosyal medya başında geçirmeniz işten bile değil. Ama belki sosyal medya kedinizin fotoğrafı, yılbaşı kutlamasının en neşeli anı veya beğendiğiniz yazıyı paylaşma ortamı olmanın ötesinde para da kazanabileceğiniz bir olanaklar dünyasıdır, kim bilir?

Adwords; Google Adwords, Google'ın sunmuş olduğu bir reklamcılık hizmetidir. Google AdWords ile reklam veren kullanıcıların reklamları, aranan kelimeyle ilişkilendirilerek; Google arama sayfasında arama sonuçlarının en üstünde ve en altında yer almaktadır.

Youtube; YouTube, bir video barındırma web sitesidir. Merkezi Amerika Birleşik Devletleri'deki San Bruno, Kaliforniya şehrindedir. 15 Şubat 2005'te 3 eski PayPal çalışanı tarafından kurulmuştur. Kasım 2006'da Google tarafından 1.65 milyar dolara satın alınmıştır. ayrıca bir kazanç kapısıdır.

Makale; alanında uzman bir kimsece yazılan, herhangi bir konuda bilgi vermek amacını güden, bir görüşü desteklemek, bir savı öne sürüp bunu kanıtlamak ereğinde olan ve bir gazete ya da dergide yayımlanan, belli uzunlukta, başlıklı ve genellikle imzalı yazı. ( Bildiklerinizi kaleme alın )

- Satış ortaklığı sitelerinin üyelik sistemlerinin kullanımları, çalışma şekilleri ve bilmeniz gerekenlerin videolu uygulamalı anlatımı.

- Easy builder kullanarak ücretsiz web sayfası kurmayı öğreten videolar.

- Fikrinizi nasıl bir ürüne dönüştürebilirsiniz, digital ve gerçek ürünleri piyasaya sunarak aynı zamanda satış ortaklığını nasıl yaparsınız.

- Hangi fikirleri, bilgileri ve ürünleri nerden nasıl bulacağınızı ve bunların taleplerini nasıl araştıracağınızı.

- Kurduğunuz web sayfasına nasıl ziyaretçi akımı yaparsınız.

- Nasıl ürününüz veya bilginiz için uygun kitleye ulaşacağınızı.

- Satış ortağı olacağınız ürünleri nasıl seçer ve internet üzerinden pazarlayarak gelir elde edersiniz.

- Google'un hizmetlerini kullanarak nasıl daha çok kazanırsınız.

- Sosyal medyayı nasıl kazanç elde etmek için kullanacağınızı.

Kısacası Heraykazan Paketini satın aldığınızda sıfırdan başlayarak, internet üzerinden azminize bağlı olarak tahmininizin ötesinde gelirler sağlayacaksınız. Aylık Para Kazanmak için sadece bir bilgisayar ve internet bağlantısına ihtiyacınız var.


Paketi - İzle - Kazan - Kazan